Szybkie Menu

Lúthon (Lucjusz) Magornith
Lúthon Magornith
Lúthon Magornith
Lúthon (Lucjusz) Magornith Empty

PisanieTemat: Lúthon (Lucjusz) Magornith   Lúthon (Lucjusz) Magornith EmptyPon Cze 24, 2019 9:49 pm

Wygląd: Dystyngowany, zawsze doskonale ubrany w eleganckie, skrojone na miarę szaty godne elfa. Mierzy 199 cm i waży 99 kg. W przeciwieństwie do siostry posiada kruczoczarne włosy, które przeważnie nosi zaplecione w misterny warkocz. Dobrze zbudowany, proporcjonalny o przystojnej (nie ładnej czy uroczej), przystojnej twarzy i przenikliwych szarych tęczówkach.
Znaki szczególne: -
Aktualne obrażenia oraz choroby: -

Słabości


Ra - Po prostu. Jego jedyna rodzina jaka mu została. Jest w stanie zrobić dla niej wszystko, byle by jej ponownie nie stracił. Momentalnie mięknie i traci swoją zaciętość. Ra jest jego całym światem. Nie potrafi sobie wyobrazić, że mógłby ją stracić ponownie.
Awkwardowy - zwłaszcza w kontaktach z ludźmi. Zbyt długie przebywanie w Planie Elfów spowodowało, że Lu przestawił się na ich tok rozumowania i teraz, gdy udało mu się wrócić do domu niekoniecznie potrafi w komunikację. Potrafi się zarumienić lub wielce zasmucić, gdy coś źle zrozumie, a nie daj boże, by przypadkiem kogoś obraził!
Stara dobra rana - potrafiąca się odezwać w najmniej oczekiwanym momencie. Zdobył ją podczas pamiętnej klęski 7. Pułku Kawaleryjskiego, gdy poległ również jego ojciec, a on został praktycznie wessany do Planu Elfów. Rana zadana przez Czarnych nie chciała się długo zagoić mimo najlepszych elfich medyków. Zostawiła po sobie paskudną bliznę, która zaczyna się pod lewą łopatką, ciągnie się skosem przed plecy i kończy na prawym pośladku. Potrafi przysporzyć wiele bólu i cierpienia, a tym samym nieźle osłabić Lu.

Magia i bronie magiczne


Nazwa: Łuk Apollina. (bliźniaczy do łuku Ra)


Nazwa: Limlugrnith'Amlugneth ov Echien w skrócie LAE (Ojciec się nie zgodził, by to na polski przetłumaczyć, bo by moc straciło, a z ojcem założycielem się nie dyskutuje. Nigdy.)


Nazwa: Sylf.


Nazwa: Rycerz kniei.


Nazwa: Will-o'-the-wisp (Błędne ogniki)


Chronologia


-

 
Lúthon (Lucjusz) Magornith
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: