Szybkie Menu

Łowca - zapowiedź książki

PisanieTemat: Łowca - zapowiedź książki   Sro Wrz 27, 2017 7:34 pm

Witam serdecznie wszystkich ciekawskich, chcących dowiedzieć się, o co właściwie chodzi.
W powyższym filmiku znajdziecie reklamę mojej książki, która już wkrótce ujrzy światło dnia. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy, ale zapewne przed nowym rokiem :)

W opisie filmiku znajduje się odnośnik do nowopowstałego fanpage'am na którym będę publikował wszelkie nowinki i informacje związane z książką, więc zainteresowanym polecam dać lajka i od czasu do czasu sprawdzać, czy czegoś nowego tam nie wrzuciłem.

Jeśli ktoś nie ma facebooka, lub z jakiegoś powodu nie może, lub nie chce wejść na fanpage'a, zachęcam do przeczytania opisu tutaj:

"Łowca" jest zbiorem pięciu opowiadań osadzonych w fikcyjnym świecie opatrzonym klimatem dark fantasy. Główny bohater serii, tytułowy Łowca, zajmuje się eliminowaniem potworów dręczących niewinnych ludzi. Brzmi znajomo? Na tym jednak kończą się podobieństwa do innej popularnej serii z pewnym białowłosym tępicielem przeróżnych bestii.

Świat, w który wciągnie czytelnika książka oferować będzie masę niespodzianek, czarnego humoru, oraz wiele niezapomnianych przygód. Jakich? Tego już nie zdradzę, bo nikt nie lubi spoilerów :)

Lubisz fantasy, ale powoli nudzą Cię te same, w kółko wałkowane bitwy na miecze między ludźmi, krasnoludami i elfami? Jeśli myślisz o czymś bardziej świeżym (pomijając popularne maskotki z Biedronki), to może powinieneś/powinnaś dać szansę właśnie tej książce! Realia w "Łowcy" odbiegają od stereotypowego fantasy, o którym przed chwilą pisałem. Ludzkość nie "stoi w miejscu" w epoce wczesnego średniowiecza, technologia poszła nieco do przodu dając dostęp do nowoczesnych wynalazków, między innymi pistoletów - główną broń Łowcy.

Na fanpage'u pojawi się również konkurs, w którym kilka osób będzie mogło wygrać darmowy egzemplarz!

Pozdrawiam serdecznie całe forum i dziękuję za uwagę :)

Łowca - zapowiedź książki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Księgarnia Esy i Floresy
» Księga zaklęć
» Łowca demonów - Victor.
» Książę Endymion...
» Śnieżna Księżniczka

Skocz do: