Szybkie Menu

Borys
avatar

PisanieTemat: Borys    Sob Sie 26, 2017 9:41 pm


Borys Wiśniewski

Służba Wywiadu Wojskowego | Sierżant


Dane osobowe

Rasa: Ludzie
Data i miejsce urodzenia: 06.03.2050 Warszawa
Stan cywilny: singiel
Wyznanie: ateista

Wygląd


Elegancki pan tuż przed czterdziestką. Jest bardzo wysoki. Mierzy 190 cm, co przy wadze 75kg sprawia, że wygląda, jak bardzo długi patyk. Zdecydowanie nie jest to kupa mięśni, nie oznacza to jednak, że należy do słabych. Jego ciało jeszcze w młodości zostało solidnie wyrzeźbione i choć nie należy do typu sportowca, to ze względu na wykonywany zawód, wciąż są one wyraźnie widoczne. Jego czarne, przetłuszczone od żelu włosy zawsze zaczesane są do tyłu tak, że tworzą jedną, zbitą i idealnie gładką skorupę, której żaden deszcz, ani wiatr nie jest w stanie naruszyć. Twarz Borysa pokryta jest licznymi, chociaż niezbyt głębokimi zmarszczkami i mimo to, że są one płytkie, to niestety go postarzają, dlatego ludzie często dodają mu jakieś pięć, czy sześć lat. Niezwykle ciekawym elementem jego wyglądu są oczy. Są one bardzo ciemne, prawie czarne, ale oczywiście nie to czyni je niezwykłymi. Niezwykły jest fakt, że zawsze wyglądają tak samo. Nie dostrzeżesz w nich ani strachu, ani bólu, ani szczęści. Jego oczy są wiecznie zobojętniałe jak oczy trupa.
Styl Borysa można zdefiniować jednym słowem — klasyka. Czarny gładki garnitur. Czarne zamszowe buty, niebędące może szczytem elegancji, ale za to o wiele wygodniejsze niż klasyczne oxfordy. Na chłodniejsze dni płaszcz z filcu, oczywiście czarny. W deszczowe dni angielski parasol. A jak ma ochotę, to wkłada kapelusz w stylu Stingy Brim.

CharakterMagia i bronie magiczneNazwa: Wallhack
Typ: czar
Wygląd: Gdy Bors używa WH, jego białka napływają krwią i zmieniają kolor na czerwony.
Funkcja: Wallhack umożliwia patrzenie przez ściany, mury i inne, dowolne przeszkody.  
Limity: WH umożliwia patrzenie przez tylko jedną warswę ścian. Dodatkowo Borys musi dotknąć przeszkody, a jego widoczność będzie ograniczona do dziesięciu metrów.

Nazwa: Krwawa Niemoc
Typ: broń
Wygląd: Prosty nóż sprężynowy z ostrzem długości 9.5 centymetra. Rękojeść wykonana jest z lakierowanego, olchowego drewna, które przez lata straciło już swój pierwotny połysk, a miejscami widać na niej wgniecenia i zarysowania. Głownia w całości została pokryta wygrawerowanymi oczami.  
Funkcja: Każdy kto zostanie zraniony krwawą niemocą zostaje natychmiast sparaliżowany, a jego ciało przeszywa silny ból, porównywalny do bólu podczas popażenia, który utrzymuje się przez cały okres działania umiejętności. Ból można porównać do złamania .
Limity: Moc działa tylko przez minutę. Co więcej, nie będzie działać na tą samą osobę przez kolejne 6 godzin.

Nazwa: Pociski teleportujące.
Typ: czar osobisty
Wygląd: Standarodwe pociski do pistoletu z wygrawerowanymi runami.
Funkcja: Pocisk przenosi urzytkownika broni w miejsce, w które trafił.
Limity: Użytwkownik może nie trafić. Pociski nie zadają obrażeń i znikają w momęcie trafienia.

Umiejętności


Słabości


Historia


Ciekawostki


 
Borys
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: