Szybkie Menu

Założę, żeby szybciej ruszyć dupę
avatar

PisanieTemat: Założę, żeby szybciej ruszyć dupę   Pią Sie 25, 2017 11:16 pm


Balbina Obremba

Studentka | Funkcja


Dane osobowe

Rasa: Człowiek
Data i miejsce urodzenia: 5.11.2043, Warszawa
Stan cywilny: Panna
Wyznanie:
Deizm, personalizm, wątpiąca i bluźniercza

Wygląd

Może przerażać. Może pociągać. Może być najpiękniejsza na świecie. Może odrzucać swoją szkaradnością. Co kto lubi.
Wzrostem się nie wyróżnia, jest całkowicie przeciętna i przepada za dodawaniem sobie kilku centymetrów obuwiem na obcasach, koturnach czy platformach.
Jest blada, w ten wampirzy, dla niektórych drażniący i niesympatyczny, sposób. I nigdy się nie rumieni. W niektórych miejscach można dostrzec plątaninę niebieskich żyłek, najczęściej tam, gdzie skóra jest dużo cieńsza. Należy do osób szczupłych, ma małe piersi i niezbyt szerokie biodra, przez co wcięcie w talii nie jest specjalnie zarysowane. Ma na plecach i rękach sporo pieprzyków, nie lubi ich.
Jest właścicielką naturalnie ciemnobrązowych włosów, lekko skręconych, podatnych na wilgoć, dzięki której zyskują trzykrotnie większość objętość. Rzadko je stylizuje, pozostawia je samym sobie, męcząc się później z kołtunami.
Twarz sercowata, o grubych, łukowatych brwiach. Nos proporcjonalny, prosty, o ostrym czubku. Oczy duże, migdałowe, szare, otoczone wachlarzykiem ciemnych rzęs. Lubi się malować, szczególnie usta, niezbyt pełne i wąskie, za to z mocno zarysowanym łukiem kupidyna. Ma szpiczasty, ale nie duży podbródek. Wygląda na młodszą, zazwyczaj strzelają w osiemnastkę.
Bawi się wyglądem, bywa prowokująca, czasami nie sprawiając nim wrażenia osoby tak kompetentnej, jaką w rzeczywistości jest.

Charakter


Magia i bronie magiczne


Umiejętności


Słabości


Historia


Ciekawostki


 
Założę, żeby szybciej ruszyć dupę
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: