Szybkie Menu

Spis NPC
Bolesław VI Arr'Rith

PisanieTemat: Spis NPC    Sro Lip 05, 2017 1:15 pm


Bolesław VI Arr'Rith
Wiek: ?
Funkcja: Król Polski
Rasa: Elf

Jeden z najpotężniejszych elfów, jaki przybył do Planu Ziemi. Nie wiadomo do końca, ile ma lat, niektórzy twierdzą, że Król panuje nad czasem i nie podlega starzeniu, a jego pobrużdżony, nobliwy wizerunek jedynie koresponduje z odpowiedzialnością i funkcją. Jednym gestem zamraża czas, wypala lęgnie balrogów, wypiętrza góry. Król codziennie rano przemierza Trakt Królewski, by Warszawa mogła nasycić się jego majestatem. Podobno jego nanokadabry pozytywnie wpływają na płodność. Zazwyczaj towarzyszą mu przyboczni lub orszak rycerzy, a także funkcjonariusze BOR-u, gdyż Król często pokazuje się publicznie.


El-Galad
Wiek: ?
Funkcja: Hetman Wielki Koronny
Rasa: Elf

Nikt nie wie, ile naprawdę ma lat. Niektórzy twierdzą, że jest potężniejszy nawet od Króla, gestem dłoni był w stanie powalić pół jegierskiej armii. Jest potężnie zbudowany jak na elfa, wśród swojej rasy raczej nie uchodzi za ideał urody, ale i niespecjalnie go to obchodzi. Od lat wierny mąż ludzkiej kobiety. Nosi się prosto, włosy, wbrew obyczajom, ściął na jeża, a niektórzy mawiają, że na piersi ma tatuaż Matki Boskiej Częstochowskiej w całości wykonany z nanokadabr. Plotkują, że w trakcie bitwy jest nieśmiertelny w pancerzu błogosławieństw lub, raz zabity, odradza się w ciele w całości stworzonym z magii. Jaka jest prawda...? Cóż, któż to może wiedzieć? W pracy bardziej niż mężnego woja przypomina raczej napakowanego, skupionego menadżera.


Ogalfin'al'Dott
Wiek: ok. 400 lat
Funkcja: Komendant Główny
Rasa: Elf

Ciemnowłosy, poważny, elegancki i zorganizowany elf, który w stanach irytacji wyraża się w sposób nielicujący z kimś w jego wieku i na jego pozycji. Dowodzi Korpusem Kadetów oraz jest zwierzchnikiem krajowej Policji, to on więc nadzoruje służby badające zwykłe, na ogół niemagiczne zbrodnie. Bardzo lubi żółwie memorskie.Anna Naa'Maar
Wiek: ?
Funkcja: Dowódca Zakonu Łabędzia
Rasa: Elf

Piękna i drobna, smukła elfka o białych włosach i bladobłękitnych oczach. Zgodnie z tradycją swojej profesji nosi się na biało, na płaszczu mając wyszytą potężną Runę Gromu. Jest szefem elfich specjalistów do spraw torturowania więźniów z Planu Balrogów i wydobywania z nich informacji poprzez żywienie do nich miłości. Jest onieśmielająca i włada potężną magią, nawet inne elfy traktują ją z wielkim szacunkiem... i trochę się jej boją.


Kajetan Kłobudzki
Wiek: 33 lata
Funkcja: Geograf królewski
Rasa: człowiek

Najlepszy (i najsłynniejszy) geograf królewski w kraju, przyjaciel elfów, mimo młodego wieku weteran wielu bitew. Według nieoficjalnych raportów zwiedził i opisał sześć Planów. Jest znalezieńcem, pochodzi ze wsi na terytorium Zony. Posiadacz dwóch legendarnych artefaktów, tzw. obiektów zerowych - Klucza Przejścia oraz Miecza z planu Garotty, Kła. Dawniej służył w wojsku, ale obecnie nie utrzymuje z armią zbyt dobrych stosunków. Posiada trzy wielkie enpisy bojowe - czarną panterę o imieniu Bagheera, tygrysa Khana i lwa Mufasę.dr Łucja Małecka
Wiek: 54 lata
Funkcja: Kierownik Instytutu Resocjalizacji
Rasa: człowiek

Wybitny, światowej klasy specjalista do spraw remoralistyki jegrów, prywatnie żona nudnego jak flaki z olejem dyrektora kolei państwowych. Przeskoczyła już pięćdziesiątkę, ale wygląda na przynajmniej dekadę mniej. Z pozoru jest roztrzepanym naukowcem, ale każdy, kto zna ją bliżej, wie, że w sprawach istotnych jest skupiona i uważna, wręcz pedantyczna. Jest przybraną ciotką Kajetana.dr Jadwiga "Jadźwing" Marlewska
Wiek: 32 lata
Funkcja: pełni obowiązki Kierownika Katedry Psychowojny
Rasa: człowiek

Z uwagi na bardzo ciężki stan zdrowia szefa, Andrzeja Wojtosławskiego, pełni obowiązki szefa zakładu. Jest młodym i bardzo bystrym naukowcem, a przy okazji atrakcyjną kobietą, więc jej wykłady cieszą się  wśród studentów dużą popularnością. Zajmuje się mechanizmem przenoszenia kleszczy.


Pokrewieństwo postaci z NPC jest możliwe (z pewnymi wyjątkami), ale bohater taki powinien zostać skonsultowany i starannie opracowany. Najprawdopodobniej będzie on pełnił funkcję Postaci Kardynalnej (krewni Króla i Hetmana). Administracja zastrzega sobie prawo do odmówienia graczowi, który nie ma pomysłu na krewnego NPC lub nie rozumie uniwersum.  
Wyjątki:
- niemożliwe jest stworzenie postaci spokrewnionych z Anną Naa'Maar i Kajetanem Kłobudzkim
- El-Galad jest mężem ludzkiej kobiety, więc wszelkie ewentualne jego potomstwo to półelfy.

 
Spis NPC
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: