Szybkie Menu

Alojzy Nowak

PisanieTemat: Alojzy Nowak   Sro Sie 23, 2017 12:32 am

prof. dr hab. n. med. Alojzy Nowak

Szpital Kliniczny MSWiA | Ordynator oddziału chorób zakaźnych

Dane osobowe

Rasa: Człowiek
Data i miejsce urodzenia: 1 styczeń 2024, Warszawa
Stan cywilny: Kawaler
Wyznanie: Katolickie

Wygląd

Niski. Jest niski. Co by o nim nie mówić, to jego 150 cm wzrostu zwraca największą uwagę. A mimo to jest bardzo drobny, postury anorektycznego ćpuna. Chudy do tego stopnia, że już 5 lat wcześniej zaprzestał ubierania jakichkolwiek elementów ubioru, które odsłaniają jego patyczkowate krótkie kończyny, bo te same twarze, które każdego dnia widywał w pracy wciąż nie chciały przestać patrzeć na jego gabaryty, bardzo go to irytowało. Bardzo. I jego nerwica w żaden sposób nie tłumiła tego dyskomfortu. Ma szpiczasty nos, który rzuca spory cień na jego usta, czyniąc je małymi - chociaż wcale takie nie są. Wyłysiał mając 30 lat, od tamtego czasu na jego twarzy lub głowie nie pojawił się żaden włos. Ma ohydny świński ryj zawsze zakuty w zielonej konfederatce z piórkiem, rzygać się chce jak się na niego patrzy.

Charakter

Alojzy, jak to przystało na sangwinika, jest władczy i dominujący. W kontaktach międzyludzkich bardzo łatwo zwrócić uwagę na jego subiektywny podział ludzi, lubi ich oceniać i dzielić, i może sobie na to stale pozwalać, bo w kwestii chorób zakaźnych jest niekwestionowanym ekspertem, niegdyś krajowym konsultantem z tego zakresu, nie musi się więc obawiać utraty stanowiska.

Cierpi na zaawansowaną formę nerwicy lękowej, aby prawidłowo funkcjonować zmuszony jest odurzać się benzodiazepinami. Tak codziennie. Każdego dnia, w swojej dziennej rutynie bierze tabletkę - na rano, na południe, na popołudnie, na wieczór, na noc. I tak dzień w dzień, od 3 lat. Klonazepam, diazepam, lorazepam, mija noc, i znowu - klonazepam, diazepam, lorazepam. Prowadzi go to na dno fizyczne, bo mentalnym jest już od dawna. Wrak człowieka, lekomania wypaczyła w nim jakąkolwiek umiejętność solidaryzowania się z kimkolwiek, nawet własny kot go nie lubi (a może to tylko jego urojenia).

Umiejętności

Posługiwanie się zaawansowaną łaciną medyczną, był jednym z najlepszych absolwentów na swoim kierunku między innymi dzięki wyrobieniu świetnych ocen z łaciny i startowaniu w wielu olimpiadach.

Wykonywanie zaawansowanych zabiegów medycznych, jego kilkudziesięcioletnie doświadczenie kliniczne przekłada się na wysokie zdolności motoryczne z zakresu dokonywania zabiegów medycznych o wysokiej inwazyjności.

Potrafi wyginać palce w drugą stronę niż każdy inny człowiek, może to zespół Marfana (ale chyba raczej najpewniej prawdopodobnie nie, bo jest zbyt niski).

Ostatnio zmieniony przez prof. dr hab.Alojzy Nowak dnia Sro Sie 23, 2017 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

PisanieTemat: Re: Alojzy Nowak   Sro Sie 23, 2017 12:42 am

Gotowe.

PisanieTemat: Re: Alojzy Nowak   Sro Sie 23, 2017 1:20 am

Szanowny Profesorze Nowak!

Z przykrością stwierdzam, iż nieodżałowany Bonifacy N. (niech mu ziemia lekką będzie) nie mógł pełnić czynności zawodowych na terenie Azji. Prawdopodobnie jest to związane z faktem, iż znakomita większość kontynentu azjatyckiego obecnie nie nadaje się do zamieszkania przez ludzi.

Z równą przykrością zawiadamiam, iż sam profesor niestety nie mógł przyjść na świat we Wrocławiu, gdyż Wrocław, proszę mi wierzyć, na skutek operacji terenowych frontu zachodniego także nie istnieje.

Szczerze zachęcam pana profesora do zapoznania się z uniwersum gry. W razie wszelkich pytań proszę zwracać się do mnie - królewska i elficka cierpliwość nie zna granic, toteż mam pewność, że niuanse zdołam wytłumaczyć nawet panu.

PisanieTemat: Re: Alojzy Nowak   Sro Sie 23, 2017 1:37 am

Szanowny Bolesławie VI Arr'Rith,

na wstępie chciałbym wyrazić głębokie zaniepokojenie moją nieprawidłową interpretacją opublikowanych na łamach forum tekstów. Ze względu na pozostawione tam częściowe pole do interpretacji na płaszczyźnie logiczno-filozoficznej (neologizm, lepiej wzmacnia odczuwane przeze mnie emocje).

Wnoszę w takim razie o sprecyzowanie, w którym dokładnie roku nastąpiło przesunięcie granic na tereny Wrocławia - bo wiadomo, że inwazja nie postępuje z dnia na dzień, i tak ogromnego dystansu jaki był między Wrocławiem a ówczesną granicą Polski, siłą rzeczy, nie da się pokonać w kilka dni. Ekspansja granic to proces wieloletni, długotrwały.

Wykazałem chęć przedstawienia (opcjonalnej zresztą) historii, popełniłem w niej błędy, które jednak z uwagi na opcjonalność historii nie powinny w mojej opinii przesądzać o całości karty postaci.

Co do Azji - w którym roku pojawiło się więc eurazjatyckie przebicie z Planu Mgły i jak przebiegało pod względem podziału terytorialnego Azji?
Od czasu inwazji minęło prawie 50 lat, Alojzy ma 42 lata. W momencie jego narodzin granica i sytuacja geopolityczna wyglądała inaczej.

Z poważaniem,
odtwórca postaci Alojzego Nowaka.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Alojzy Nowak   

Alojzy Nowak
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: