Szybkie Menu

Skrzynka pocztowa Heleny M. Agr'All
avatar

PisanieTemat: Skrzynka pocztowa Heleny M. Agr'All   Wto Sie 22, 2017 1:10 pm

:D

avatar

PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Heleny M. Agr'All   Wto Sie 22, 2017 9:18 pm

Komunikat dotarł do kobiety, gdy modliła się na klęczkach przed przydrożną kapliczką. Przybrał postać kosa, smoliście czarnego ptaszka o uroczo żółtym dziobie, który przysiadł jej na ramieniu. Emanował lekką aurą niepokoju.
Kontury kosa zamazały się, a on sam zmienił kształt. Stał się rojem pszczół, które odtańczyły przed elfką skomplikowany, ale powtarzalny taniec, układając się w kod wysokiego priorytetu właśnie nadawanej informacji.
A potem rzędem wleciały jej do ucha.
Komunikat był raczej wizją, skompresowaną próbką emocji ludzi stłoczonych na placu. Grozą, metalicznym odorem krwi, kwaśno-mdłym zapachem kału i uryny, gorzkim posmakiem cierpienia. Emanował czymś znacznie gorszym, mroczniejszym niż przerażenie zwykłych ludzi. Wychwyciła strzęp czarnej aury, jej specyficznie dostrojone nanokadabry zalśniły ostrzegawczo, wykrywając znajomy, acz odbiegający od normy wzór.
Nie było żadnego konkretnego polecenia. Była potrzeba, niepewność i zaufanie. Helena Morana Agr'All, mistrzyni Zakonu Łabędzia czuła, że wkrótce* może być tam bardzo potrzebna.

*Dam znać, kiedy.

 
Skrzynka pocztowa Heleny M. Agr'All
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skrzynka pocztowa Y.M.
» Stacja pocztowa
» Skrzynka Mer
» SKRZYNKA WIĘZIENNA
» Wyspa Królowej Heleny

Skocz do: