Szybkie Menu

Noah Rea'Nir Do'Urden
Noah Do'Urden
Noah Do'Urden
Noah Rea'Nir Do'Urden Empty

PisanieTemat: Noah Rea'Nir Do'Urden   Noah Rea'Nir Do'Urden EmptySro Sie 16, 2017 3:39 pm


Noah Rea'Nir Do'Urden

Zakon Łabędzia | Honorowy Rycerz RP


Dane osobowe

Rasa: Elf
Data i miejsce urodzenia: Około 1807 roku ~ 259 lat → Plan Elfów
Stan cywilny: Kawaler
Wyznanie: Stara Wiara

Wygląd

Mimo, że elfy już same z siebie rzucają się w oczy, Noah, jest szczególnym przypadkiem, który rzuca się jeszcze bardziej. Jest wysokim elfem mającym 217 centymetrów przy wadze 95 kilogramów. Ma bardzo bladą cerę, wręcz porcelanową. Nie ma na ciele żadnych blizn poza szramą na plecach, którą otrzymał po walce z balrogiem, do dziś czasem odczuwa jej ból, jak i posiada poprzeczne znamię na nosie i pionowe na brodzie. Ma długie go linii bioder białe, zadbane włosy. Zwykle są rozpuszczone bądź zaplecione w warkocz, a na głowie nosi ozdoby, tiary bądź inne dziwy. Przyniósł je ze sobą z Planu Elfów i stanowią pamiątki rodowe, jak i jego znak rozpoznawczy. Jak na elfa przystało jest tez posiadaczem długich szpiczastych uszu. Nie jest masywnej budowy ciała, ale i nie delikatnej. Ma całkiem ładnie zarysowane mięśnie. Jego oczy są koloru srebra i zazwyczaj nie wyrażają żadnych głębszych emocji, podobnie, jak i twarz elfa. Noah ubiera się zwykle w białe szaty lub miesza białe z innymi kolorami, jednak stawia na pastele. Kiedyś zwykł nosić srebrną zbroję pokrytą runami, posiada ją nawet w swoim domu, teraz jednak nie ma z niej większego pożytku. Stoi i się kurzy. Często można go spotkać w mundurze łabędzi. Mimo ciężaru runy nosi go dość często nie czując zmęczenia. Uważa to za dumę móc go przywdziewać.

Charakter

Noah w sumie nie odstaje zbytnio charakterem od innych elfów. Jest miły, łagodny, pogodny i skory do pomocy. Zawsze jednak kieruje się dobrem każdej istoty wykazującej choć odrobinę dobrej woli. Nie jest jednak naiwny. Przeżył w swoim życiu wiele, widział wiele i poczuł wiele. Należy do Zakonu Łabędzia więc jego bronią są właśnie uczucia. Przepełniony jest więc pozytywnymi myślami niemal niekiedy do przesady. Nie oznacza to jednak, że lubi siedzieć na łące i pleść wianki. Wszystkie pozytywne uczucia, które w sobie trzyma wykorzystuje do torturowania balrogów i ich sługusów. Na ogół jest dość sympatycznym elfem, który zanim rzuci opinię przemyśli ją kilka razy. Nie rzuca słów na wiatr i jest niezwykle przepisowy. Nigdy bowiem nie zdarzyło mu się złamać żadnego paragrafu czy rozkazu. Nie jest konfidentem jednak gdy ktoś złamie prawo bez większego powodu nie zawaha się donieść. Nienawidzi bowiem gdy ktoś myśli, ze jest lepszy od innych, a w szczególności gdy jacyś wojskowi korzystają nagminnie ze swoich uprawnień.
Noah jest jednak znakomitym materiałem na przyjaciela. Jest osobą, która poszła by za przyjacielem w ogień nie licząc się z konsekwencjami.

Magia i bronie magiczne

Empatia - zdolność zarówno odczuwania, jak i przekazywania innym swoich uczuć i emocji, najczęściej w postaci obrazów lub snów. Łabędź używa tej mocy, by sprawiać jeńcom ból i wydobywać z nich informacje. Zależnie od rodzaju emocji, jakie ulegają przeniesieniu, ale też usposobienia tego, kto je odbiera (lub nadaje), korzystanie z tej mocy może być dla Łabędzia kojące lub przysparzać cierpienia. (Nielimitowane)

Czytanie w myślach - zdolność sondowania umysłu innej istoty. Im bardziej obca jest jej psychika, tym trudniej przychodzi odczyt myśli. (2 posty trwania, 3 posty przerwy + niezbędny kontakt wzrokowy)

Nazwa: Krystlis
Spoiler:
 

Nazwa: Frilja
Spoiler:
 

Nazwa: Książę
Spoiler:
 

Umiejętności

- Prawo jazdy kategorii K i A ll Licencja pilota - była potrzebna do użytkowania Księcia w kwestii lotów (ale samolotem też potrafi się posługiwać.)
- Potrafi pięknie szkicować jednak nie chwali się tym nikomu.
- Dobra znajomość broni białej z wyszczególnieniem na bronie jednoręczne
- Dobra znajomość sztuk walki
- Ma niezwykle rozwiniętą pamięć dlatego też tak łatwo przyszła mu nauka historii i języka w nowym świecie. Niektórzy nazywają to pamięcią absolutną.

Słabości

- Nadal nie potrafi do końca się tutaj odnaleźć. Czasami z tego powodu przesiaduje głównie w swoim domostwie, albo w siedzibie Zakonu.
- Jest uczulony na orzechy jednak jego uczulenie objawia się gorączką, mroczkami przed oczyma, a następnie utratą przytomności.
- Boi się pająków dlatego jego dom jest zawsze idealnie wysprzątany, a wszelkie robactwo wybite.
- Blizna na plecach zrobiona przez balroga czasami się odzywa i sprawia elfowi ból. Mimo, że jest już nieco przyzwyczajony, Anna Naa'Maar poprosiła go by, jeżeli nie potrzeba, z racji swojego stanu nie angażował się osobiście w walki.

Historia

Wiedział w jakim celu tu przybywa. Szkolił się do tego całe życie. Mówili, że ma wyjątkowy talent, ze urodził się do tej pracy. Noah jednak z początku nie był przekonany.

Nagła zmiana otoczenia wywarła na nim spore wrażenie. Plan Ludzi był tak bardzo inny od Elfiego, że ciężko mu było się pozbierać zaraz po przybyciu. Kultura, prawa, historia. To wszystko musiał dogłębnie przestudiować. Jako, że nie walczył na pierwszej linii frontu miał taką możliwość. W przerwie więc pomiędzy torturowaniem jegrów studiował rozległą historię polski. Nie było ławo. Nowy język nie przychodził łatwo. Brał nawet lekcje i podpytywał żołnierzy, by się więcej nauczyć. Uczył się szybko, a dzięki czytaniu doszlifował język choć nadal słychać, ze nie jest stąd. Nigdy nie będzie. Nie urodził się na tych ziemiach.
Nie przyjął jednak chrztu chcąc pozostać przy swojej wierze. Nie po to by zrobić komuś na złość czy pokazać swoją niezależność. Był na tyle stary, że wpajane mu od dziecka religijne wartości Starej Wiary były już do wyplenienia i zmienienia. Szanował wiarę ludzi jednak z prośbą króla... Nie mówił o swojej nic.
Po paru latach można by powiedzieć, że historię polski ma w małym palcu. Elfy zawsze były ambitne, szczególnie jeśli ich nowy dom wymagał od nich dopasowania się. Noah miał to do siebie, ze potrafił dogadywać się z większością ludzi. Jego życzliwość i przyjazna natura sprawiły, że nie śmiano się z niego czy kpiono. Samo to, ze przynależał do Zakonu budziło już respekt. Nie chwalił się nigdy jednak w jaki sposób torturuje jegrów.

Pewnego jednak dnia doszło do dość sporego starcia na granicach. Zauważono nawet balroga, a Noah nie zamierzał pozwolić ludziom ginąć. Gdy dostał się na miejsce bitwy nadzorował odwrót pomagając tym samym pozbywać się nieczystych stworzeń. Wtedy też ujrzał balroga. Potworna istota myślała chyba, że elf będzie łatwą ofiarą jednak grubo się myliła. Noah wyposażony w armię enpisów i swoje zdolności walczył dzielnie z napastnikiem ochraniając odwrót. Był jedynym elfem w pobliskim wtedy garnizonie. Nie mógł liczyć na czyjąkolwiek pomoc. Wygrał jednak walkę i zgładził balroga zostając jednak samemu ciężko rannym. Z trudem jego enpis - Książę- zabrał go z tego miejsca rzezi. Kurował się wiele tygodni gdyż rana paskudnie się goiła. Starcie to nazwano Masakrą pod Zabrzem gdyż tam wtedy odbyła się bitwa. Było to jedno z pierwszy starć i ludzie nie byli zbyt przygotowani do walki z mrocznymi siłami. Elf jednak uratował wiele osób. Setki osób. Okrzyknęli go bohaterem jednak za zasługi nie chciał nic w zamian. Ostatecznie został odznaczony Honorowym Rycerstwem. Mimo odniesionych obrażeń nadal jest w służbie zakonu.

Minęło od tamtego momentu prawie 50 lat. Pomógł ludziom się doskonalić i móc lepiej odbijać ataki tych potworów. Czuł to jako obowiązek jako jeden z najstarszych elfów. Niestety nigdy nie znalazł partnerki czy nawet partnera. Nie skłaniało się mu tez nawet do przelotnych romansów mimo całkiem sporej popularności. Jest niestety wielkim romantykiem.

Ciekawostki

- Jest oburęczny, we władaniu bronią i w piśmie oraz życiu codziennym.
- Przed każdą bitwą modli się do jakiegoś swojego bóstwa jednak nie dzieli się z nikim treścią modlitwy.
- Uwielbia jazdę konno czego dowodem jest jego enpis - Książę.
- Zasmakował w owocach takich jak brzoskwinie czy śliwki.
- Jest niczym chodząca encyklopedia.


Ostatnio zmieniony przez Noah Do'Urden dnia Nie Sie 27, 2017 8:14 pm, w całości zmieniany 5 razy

Noah Do'Urden
Noah Do'Urden
Noah Rea'Nir Do'Urden Empty

PisanieTemat: Re: Noah Rea'Nir Do'Urden   Noah Rea'Nir Do'Urden EmptyCzw Sie 24, 2017 4:01 pm

Gotowe... Mógłby uwagi na PW poprosić? :C

Bolesław VI Arr'Rith
Bolesław VI Arr'Rith
Noah Rea'Nir Do'Urden Empty

PisanieTemat: Re: Noah Rea'Nir Do'Urden   Noah Rea'Nir Do'Urden EmptyNie Sie 27, 2017 8:29 pm

Szanowny Do'Urden!
Twoje podanie o przyjęcie postaci zostało rozpatrzone
pozytywnie. Otrzymujesz na start 10 karteczek z czarem widusłychowym oraz 10 karteczek z czarem lakmusowym. Dodaj je do swojego ekwipunku. Życzę udanej gry!


Król Polski Bolesław VI Arr'Rith

Sponsored content
Noah Rea'Nir Do'Urden Empty

PisanieTemat: Re: Noah Rea'Nir Do'Urden   Noah Rea'Nir Do'Urden Empty


 
Noah Rea'Nir Do'Urden
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: