Szybkie Menu

Możecie na mnie polegać!

PisanieTemat: Możecie na mnie polegać!   Nie Sie 13, 2017 12:50 pm

Tu coś będzie.
Mam nadzieję, że tu coś będzie.

PisanieTemat: Re: Możecie na mnie polegać!   Sob Sie 19, 2017 6:38 pm

Zawisza, hej hop! Przychodzę z pomysłem!

Jako, że jesteś ogarniętą postacią fabularnie (a także ogarniasz realia forum jako użytkownik) i w dodatku jesteś babą z wojska i jeszcze do tego jesteś super babeczką - to jesteś idealnym kandydatem, by szkolić Ernesta!

Popatrz no - on to gówniarz, szeregowy i w dodatku świeżak, nie ogarnia (a ja jako użytkownik też nie ogarniam realiów tak na sto pro). Co Ty na to, by Ernest i jego ptak byli jakoby pod twoją... może nie opieką, ale pod Twoim czujnym okiem? Mogłabyś mnie lać, gdy będę pyskował, dawać upomnienia i nawet będziesz mogła mi kazać szorować kible! I byśmy wtedy mogli kooperować fabularnie, będziesz mogła się wysługiwać i w ogóle! I będziemy tacy kumple, elo! Łotdujutinkabałtit?

PisanieTemat: Re: Możecie na mnie polegać!   Nie Sie 20, 2017 10:19 pm

Wyszkolę Cię jak psa.

I bażanta.

A na poważnie - stacjonują w innych jednostkach, więc do spotkania mogłoby dojść albo na froncie, albo w cywilu w Warszawie. W obu przypadkach Zawisza na pewno się żołtodziobem i jego równie dziobiastym przyjacielem zaopiekuje - wie, że młodzież jest niestabilna, a bardzo zwraca uwagę na stan psychiczny towarzyszących jej osób. Ale jednak z szacunkiem, szczylu, mówisz do starszego oficera.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Możecie na mnie polegać!   

Możecie na mnie polegać!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?
» Nad Jeziorem
» Klub Nocny - Katedra Mokrej Elżbiety
» Wielka poczta Mistrza Gry
» Jaka ranga do mnie pasuje?

Skocz do: