Szybkie Menu

Rafał Wierzbowski

PisanieTemat: Rafał Wierzbowski   Wto Sie 08, 2017 9:10 pm

Godność: Rafał Wierzbowski
Rasa: Człowiek
Data i miejsce urodzenia (wiek): 12 lipca 2031 Bydgoszcz(35 lat)
Szarża: Nie dotyczy
Praca | Funkcja: Przedsiębiorca
Stan cywilny: Zaręczony
Wyznanie: Katolickie
Wygląd: Prezencja jest wizytówką człowieka, a szczególnie jest to ważne, gdy trzeba często rozmawiać z ludźmi. A co widzą jego rozmówcy?
Człowieka sukcesu. Mężczyznę może nie w kwiecie wieku, lecz nie muszącego się obawiać jesieni życia w najbliższym czasie.
Osobę wzbudzającą szacunek. Gładko ogolonego bruneta o krótkich, zadbanych włosach oraz zachodzącej w pamięć twarzy z brązowymi oczyma.
Pracodawcę, ubierającego się elegancko i praktycznie nierozstającego się ze swoim garniturem i kapeluszem, a przynajmniej jednymi z kilku jakie posiada. Ze swoim 1,81 metra nie należy może do najwyższych osób jakie można spotkać, ale wciąż jest to wzrost powyżej średniej krajowej. Przy wadze, jaka ostatnimi czasy wahała się między 80 a 81 kilogramów oraz regularnym treningom, może się poszczycić nienaganną budową ciała.
Patriotę, witającego większość osób mocnym uściskiem sporej dłoni o szorstkiej i chropowatej powierzchni.
Społecznika, co to nie chcąc wprawiać w zakłopotanie cywilizowaną część osób z jakimi ma do czynienia, nie podwija rękawów koszuli zdradzających jedne z wielu posiadanych przez niego blizn, jakie na samych rękach się nie kończą. Może się nie wstydzi fragmentu przeszłości, o którym one mówią, ale nie widzi sensu by się nim chwalić.
Na widok jego zdjęć rentgenowskich, pokazujących ślady po licznych złamaniach należących już do przeszłości, wielu ludzi pomyliłoby go z jakimś weteranem frontowym, nie wspominając już o jego kartotece medycznej. Lekarze z kolei odradzaliby boks i inne sporty, polecając coś wymagającego mniej wysiłku fizycznego. Bierki lub może warcaby?
Charakter: Nie ma chyba na świecie osoby która uważałaby siebie za kogoś złego, a i on tak o sobie nie myśli. Jest po prostu człowiekiem, próbującym przetrwać w trudnych czasach wojny, jaka trwa już niemal pół wieku. Może i musi w tym celu okłamywać ludzi, manipulować nimi, a czasem nawet kogoś skrzywdzić, ale nie czerpie z tego jakiejś przyjemności. Miewa co prawda wybuchy gniewu, gdy coś idzie nie po jego myśli, ale kto tak nie ma? Nie jest porywczy, co to, to nie.
Pojawiały się zarzuty o to, że niektóre sprawy bagatelizuje, czy wręcz marginalizuje ale on po prostu klasyfikował je jako mało istotne. Jako autorytet musi być twardym, pewnym siebie i umieć wyrażać swoje zdanie w taki sposób, że nikt go nie zakwestionuje. Nie znaczy to więc, że jest uparty, nieustępliwy i parł by naprzód nawet przez ceglaną ścianę, gdyby za nią czaiło się coś, co sobie upatrzył. Ot trzyma się tego, że trzeba zawsze iść do przodu bez strachu o jutro a z odwagą, by sięgnąć po wszystkie dostępne możliwości. W końcu to ambicje wyznaczają mu kierunek, będąc jednocześnie kamieniami milowymi, na drodze sukcesu jaką pokonał.
Wiele osiągnął dzięki swojej przenikliwości i mądrości zdobywanej przez lata, ale swój wkład w to miały także urok osobisty, charyzma oraz jej niezbyt przyjemne ekwiwalenty.
Pracowitość i zaradność to najlepsze z jego cech osobowości. Nie boi się wziąć sprawy w swoje ręce, nawet jeżeli miałby się przy tym pobrudzić. Z kolei dzięki nieszablonowemu myśleniu bywa w stanie przezwyciężyć trudności, przy których inne jego atrybuty nie dały sobie rady.
Magia i bronie magiczne:
Umiejętności:
Słabości:
Historia:
Ciekawostki:

 
Rafał Wierzbowski
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: