Szybkie Menu

Aleksander Lisowski (w budowie)
avatar

PisanieTemat: Aleksander Lisowski (w budowie)   Pią Sie 04, 2017 3:48 pm

Godność: Aleksander Luciferus Lisowski
Rasa: Człowiek
Data i miejsce urodzenia (wiek): 07.01.2036, majątek Kurozwęki
Szarża: Rotmistrz, Diabła kumoter
Praca | Funkcja:Husaria
Stan cywilny: Kawaler
Wyznanie: bezwyznaniowiec
Wygląd: Wielki... tyle pamięta każdy, kto spotka się z Aleksandrem jest przytłoczony tak jego powierzchownością jak i siłą charakteru. Mierzy blisko dwa metry wzrostu (198), co przy wadze zbliżającej się do stu dziesięciu kilogramów sprawia, że przybiera rozmiar małej orki. Co wcale nie oznacza, że ma nadwagę. Każdy centymetr jego ciała to starannie wyrzeźbione mięśnie. Dla zwiększenia wrażenia jakie robi na postronnych, w miejscach publicznych kroczy bardzo ciężko, każdy jego krok wyraźnie rozbrzmiewa po okolicy.
Mówi się że oczy są zwierciadłem duszy, jeśli to prawda to Aleksander duszy nie posiada. Spojrzenie ma zimne, świdrujące, próżno w nim szukać empatii. Jego jasnoszare oczy wydają się być martwe. Owszem dodają mu dostojeństwa, ale naprawdę nie chcesz w nie patrzeć.
Niecodzienny też jest kolor jego włosów, mimo zaledwie trzydziestu lat są szare niczym popiół. I są takie od zawsze... a przynajmniej większość nie zna go w innym odcieniu. Przybrały tę barwę na długo przed jego dołączeniem do szkoły oficerskiej.
Całości wizerunku dopełnia zawsze elegancko zapięty pod szyją płaszcz, wysokie skórzane sztylpy z przytwierdzonymi na stałe ostrogami, a u jego boku zwisa szabla wykonana ze stali bułatowej, o bogato zdobionej głowni.
Gdziekolwiek Aleksander się nie pojawi rozsiewa aurę niepokoju. Niczym diabła kumoter.
Charakter:
Magia i bronie magiczne:
Umiejętności:
Słabości:
Sadysta, lubi zadawać cierpienie, czerpie z tego naprawdę dużo radości, a jeśli myślisz że wiesz co to cierpienie... poczekaj aż trafisz w jego ręce.
Pedofil-gwałciciel? To za dużo powiedziane, ale jeśli zaczęłaś rozwijać się płciowo i masz chociaż te 13 lat, nie licz że zachowasz cnotę po spotkaniu
Jest chory na podagrę, jeśli nie będzie pilnował diety... tydzień z życia wyjęty na zwijanie się z bólu.
Nie znosi wysokich temperatur, kiedy jest ponad 30 stopni poci się jak świnia.
Ma problemy w kontaktach z obcymi, ciągnąca się za nim niesława powoduje, że wiele osób nie tylko unika kontaktu, ale wręcz się go panicznie boi.
Historia:
Ciekawostki:[/b][/b]

 
Aleksander Lisowski (w budowie)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Malthael (W budowie)
» Aleksander Rogoziński
» Justine "Just" Tonks

Skocz do: