Szybkie Menu

Danusia Szafirek w budowie
avatar

PisanieTemat: Danusia Szafirek w budowie   Pon Lip 31, 2017 12:16 am

Godność: Danusia Szafirek
Rasa: Człowiek
Data i miejsce urodzenia: 14 luty 2045
Praca: Żulica/Bezdomna
Stan cywilny: Panna
Wyznanie: Brak
Wygląd: Prawdopodobnie gdyby nie bezdomność to dziewczyna mogłaby być całkiem ładna, ale rzeczywistość mówi wprost: Danusia wygląda jak gówno. Chodzi brudna, śmierdzi od niej potem. Roztacza wokół siebie tę dziwną aurę biednych ludzi, których jesteś w stanie wyczuć już zza rogu aby szybko schować cenne rzeczy i udawać, że nie masz drobnych. Blond kłaki, już naturalnie cienkie i łamliwe są nierozczesane, poplątane i zwykle związane z jakąś kitę, żeby nie wchodziły do oczu. Przywodzą na myśl ptasie gniazdo. Ciężko stwierdzić czy to przez to, że rzadko je myje, czy to przez zagubione gdzieś pomiędzy kołtunami patyki. Nieregulowane brwi wrastają już trochę w powieki, skutecznie odciągając uwagę od błękitu jej oczu. Nosi się w wygodnych wdziankach takich jak podrabiane dresy z adidasa (komplet bluzy i spodni). Często ma na głowie kaptur. Zgarbiona, z charczącym głosem, roztacza wokół siebie smród taniego wina. Jej zęby też nie są w najlepszym stanie, bo papierosy, narkotyki i brak higieny raczej nie sprzyjają śnieżnobiałym kłom. Wychudzona, obgryza paznokcie i ma przerwę między jedynkami.
Charakter: Danusia jest bezdomnym z wyboru i to już chyba wiele o niej mówi. Jest raczej otwarta na ludzi i ich pieniądze. Lubi żartować z różnych rzeczy i zawsze opowiada dowcipy o żydach i barlogach w nieodpowiednim momencie. Duża skłonność do uzależnień. Główną cechą jej charakteru jest generalny wyjebizm na wszystko i wszystkich. Czasami sprawia wrażenie jakby wojna wcale nie istniała, albo nie bała się wcale nadciągającego widma śmierci. Lubi zagadywać losowe osoby tekstem, że może wsadzić sobie papierosa między przednie zęby i ten trzyma się sam. Jest chodzącą depresją, nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie i w sumie to się tym nawet nie przejmuje. Jej hobby to krytyka systemu, pisanie znaków na murach i krzyczenie anarchia.
Magia i bronie magiczne: Posiada jeden czar, który nabyła podczas życia na ulicy. Więcej szczegółów w historii postaci.

Nazwa: Nie zgadniesz kto jest moim papą
Typ: Czar
Wygląd: Woda w szklanym naczyniu zmienia kolor na czerwony.
Funkcja: Zamienia wodę w wino.
Limity: Jeżeli przemieni w wino więcej niż pięć litrów dziennie, to zamiast całkiem niezłego wina powstaje trujący alkohol metylowy.

Umiejętności: Danusia potrafi czytać i pisać. Dobrze wychodzi jej również chodzenie.
Słabości: Nie posiada żadnych przydatnych umiejętności, mieszka w skłocie, słabo radzi sobie z życiem, jest uzależniona od narkotyków, brak higieny osobistej, podatna na atak jakiegoś choróbska. Niskie IQ.
Historia:
Ciekawostki: Jej mama ma na imię Bożena.

avatar

PisanieTemat: Re: Danusia Szafirek w budowie   Pon Lip 31, 2017 1:05 am

Akceptuję w ciemno po tysiąckroć.
Wyjdź za mnie, Jezusie, którego potrzebuję, a na którego nie zasłużyłem.musiałem

 
Danusia Szafirek w budowie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Malthael (W budowie)
» Justine "Just" Tonks

Skocz do: