Szybkie Menu

Ogłoszenia
Zawisza
Zawisza
Ogłoszenia Empty

PisanieTemat: Ogłoszenia    Ogłoszenia EmptySob Lip 15, 2017 9:02 pm

OGŁOSZENIE #1


Decyzją większości wprowadzamy zmianę w rezerwacjach postaci - od dziś możliwe jest dokonanie jednokrotnej rezerwacji 1 miejsca (formacja/rasa) na 7 dni albo dwóch miejsc (rasa i formacja) na 5 dni, bez dodatkowych opcji przedłużania.

Zawisza
Zawisza
Ogłoszenia Empty

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    Ogłoszenia EmptySob Wrz 23, 2017 1:22 pm

Ogłoszenie #2


Otwieramy nabór na Postaci Kardynalne. Chcesz z poziomu własnej postaci nadzorować grę i wprowadzić do Polski nieco zamieszania? Zgłoś się na PW do mnie lub do Króla.

Janusz Cichocki
Janusz Cichocki
Ogłoszenia Empty

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    Ogłoszenia EmptyWto Wrz 18, 2018 11:15 pm

Ogłoszenie #3


Zmiana dla najbardziej elitarnej formacji - Geografów Królewskich!
Od dnia dzisiejszego obowiązkowe moce geografów - Rytuał Przejścia i Zagubione Ścieżki - nie będą zajmować miejsca jako moc indywidualna, a zostaną dodane jako dodatkowe.
Geografowie w głównym zamyśle mieli być potężniejsi od przeciętnego żołnierza, a dodatkowo mieli posiadać zdolność przechodzenia do obcych Planów oraz odnajdywania się pośród niestabilnej geografii. Zajmowanie slotów przez moce obowiązkowe ten proces utrudniało, teraz ten problem zniknie.
Aktywni gracze, których postacie zajmują stanowisko geografa, proszeni są o podesłanie dodatkowych dwóch mocy administracji (Januszowi Cichockiemu bądź Bolesławowi VI Arr'Rith) w celu sprawdzenia, nałożenia limitów i dołączenia ich do istniejącej już karty postaci.

Dodatkowo geograf może zostać fabularnie zdegradowany ze swojego stanowiska, jeśli gracz w przeciągu trzech miesięcy rzeczywistych nie będzie wykonywał swoich obowiązków lub brał udziału w akcjach militarnych - czy to w obrębie Zony, Warszawy czy obcego Planu.
Osoba grająca geografem powinna mieć większy wpływ na rozgrywkę niż przeciętny Frędzel z Pragi. Nie możemy dopuścić do tego, by miejsca były zajęte przez graczy, którzy nie potrafią zadaniu podołać i blokują możliwość gry komuś, kto świetnie by się w tej roli odnalazł.

Janusz Cichocki
Janusz Cichocki
Ogłoszenia Empty

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    Ogłoszenia EmptyPią Gru 28, 2018 9:22 pm

Ogłoszenie #4


Modernizacja Sił Zbrojnych nadeszła, a razem z nią nowy system przydzielania umiejętności.
Od teraz umiejętności bojowe przydzielane będą ze względu na stopień wojskowy i formację, a wszystkie pozostałe umiejętności (gra na grzebieniu, ruszanie brwiami, gotowanie czy kaligrafia) można bez limitu umieszczać w Karcie Postaci.
Przed wprowadzeniem zmian należy poprosić administratora o otwarcie KP i zakomunikować mu, gdy poprawki zostaną naniesione, by KP mogła zostać poddana ponownemu sprawdzeniu.
Osoby, które nie naniosą poprawek w ciągu dwóch tygodni, zostaną przeniesione do nieaktywnych.

Ponadto każda postać, która należy do formacji specjalnych, może zostać zdegradowana ze swojego stanowiska jeśli nie spełni określonych warunków.

Zmiany nastąpiły w tych tematach:
1. Formacje wojskowe
2. Stopnie wojskowe

Janusz Cichocki
Janusz Cichocki
Ogłoszenia Empty

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    Ogłoszenia EmptyPią Cze 07, 2019 10:43 pm

Ogłoszenie #5

Regulamin uległ zmianie - od teraz możliwa jest bilokacja, o ile gracz spełnia jeden warunek: uzupełniony informator.
Tym samym dochodzimy do kolejnej nowości - informatory. Nowy dział, który służy uporządkowaniu - przede wszystkim - prowadzonych dawniej lub obecnie wątków oraz zaplanowanych z innymi graczami.
Więcej o informatorach tutaj.

Sponsored content
Ogłoszenia Empty

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    Ogłoszenia Empty


 
Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: