Szybkie Menu

Ogłoszenia
avatar

PisanieTemat: Ogłoszenia    Sob Lip 15, 2017 9:02 pm

OGŁOSZENIE #1


Decyzją większości wprowadzamy zmianę w rezerwacjach postaci - od dziś możliwe jest dokonanie jednokrotnej rezerwacji 1 miejsca (formacja/rasa) na 7 dni albo dwóch miejsc (rasa i formacja) na 5 dni, bez dodatkowych opcji przedłużania.

avatar

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    Sob Wrz 23, 2017 1:22 pm

Ogłoszenie #2


Otwieramy nabór na Postaci Kardynalne. Chcesz z poziomu własnej postaci nadzorować grę i wprowadzić do Polski nieco zamieszania? Zgłoś się na PW do mnie lub do Króla.

avatar

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    Wto Wrz 18, 2018 11:15 pm

Ogłoszenie #3


Zmiana dla najbardziej elitarnej formacji - Geografów Królewskich!
Od dnia dzisiejszego obowiązkowe moce geografów - Rytuał Przejścia i Zagubione Ścieżki - nie będą zajmować miejsca jako moc indywidualna, a zostaną dodane jako dodatkowe.
Geografowie w głównym zamyśle mieli być potężniejsi od przeciętnego żołnierza, a dodatkowo mieli posiadać zdolność przechodzenia do obcych Planów oraz odnajdywania się pośród niestabilnej geografii. Zajmowanie slotów przez moce obowiązkowe ten proces utrudniało, teraz ten problem zniknie.
Aktywni gracze, których postacie zajmują stanowisko geografa, proszeni są o podesłanie dodatkowych dwóch mocy administracji (Januszowi Cichockiemu bądź Bolesławowi VI Arr'Rith) w celu sprawdzenia, nałożenia limitów i dołączenia ich do istniejącej już karty postaci.

Dodatkowo geograf może zostać fabularnie zdegradowany ze swojego stanowiska, jeśli gracz w przeciągu trzech miesięcy rzeczywistych nie będzie wykonywał swoich obowiązków lub brał udziału w akcjach militarnych - czy to w obrębie Zony, Warszawy czy obcego Planu.
Osoba grająca geografem powinna mieć większy wpływ na rozgrywkę niż przeciętny Frędzel z Pragi. Nie możemy dopuścić do tego, by miejsca były zajęte przez graczy, którzy nie potrafią zadaniu podołać i blokują możliwość gry komuś, kto świetnie by się w tej roli odnalazł.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia    


 
Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: