Szybkie Menu

Zbiór zasad
Bolesław VI Arr'Rith
Bolesław VI Arr'Rith
Zbiór zasad Empty

PisanieTemat: Zbiór zasad   Zbiór zasad EmptySro Cze 28, 2017 11:17 pm

Zasady panujące na forum:


1. Na forum panuje zakaz propagowania treści rasistowskich, pornograficznych, godzących w poczucie godności osobistej oraz przedstawiających przemoc.
2. Prosimy o zachowanie kultury osobistej i stosowanie zasad netykiety.
3. Obowiązuje zakaz tworzenia postaci kanonicznych.
4. Dopuszczalne jest posiadanie na start maksymalnie trzech multikont. Kolejną postać można stworzyć po napisaniu łącznie 70 postów fabularnych.
5. W tematach fabularnych dopuszczalna jest bilokacja, o ile gracz posiada uzupełniony i aktualny Informator.
6. Tempo gry gracze ustalają indywidualnie, bądź nakłada je Mistrz Gry.
7. Avatar musi przedstawiać postać oraz mieć wymiary 250x400 px. Dopuszczalne jest stosowanie ilustracji cyfrowych oraz ilustracji powstałych na bazie zdjęć osób realnych (tj. stylizowanych zdjęć retuszowanych tak, by pasowały do szaty graficznej forum). Administracja może poprosić o zmianę wizerunku, który nie będzie spełniał powyższych wymogów.
8. Wątki erotyczne oraz ukazujące przemoc w fabule należy stosownie oznaczyć (np. poprzez umieszczenia ostrzeżenia "18+". Odgrywanie scen erotycznych w przestrzeni ogólnej (chatbox) karane będzie upomnieniami i, w przypadku braku reakcji, ostrzeżeniami oraz banami.
9. Należy brać pod uwagę, iż postać może zginąć.
10. Nick powinien zawierać imię i/lub nazwisko postaci, tudzież jej kryptonim/ksywę.  
11. Istnieje możliwość zarezerwowania sobie miejsca w grupach limitowanych według następujących reguł:
- miejsce w formacji ALBO rasie limitowanej (1 slot) - na 7 dni
- miejsce w formacji ORAZ rasie limitowanej (2 sloty) - na 5 dni.
Po upływie tego czasu gracz ma obowiązek wstawić gotową do sprawdzenia kartę postaci. Ewentualne poprawki do niej (do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu) muszą zostać wprowadzone w trakcie maksymalnie 2 tygodni. Niewstawienie karty w wyznaczonym terminie lub poprawianie karty miesiącami będzie skutkowało wycofaniem rezerwacji oraz, co za tym idzie, ryzykiem zajęcia danego miejsca.
12. Limity miejsc w grupach oraz rasach mogą zostać zwiększone po uprzedniej zapowiedzi administracji.
13. Podczas używania czarów w postach należy umieścić na jego końcu "odliczanie" czasu jego trwania (podając nazwę konkretnej mocy dla pewności), a po jego upływie odliczyć czas należnego odpoczynku. Zasadę tę należy zastosować do każdej z użytych w postach mocy, usprawni to pracę Mistrza Gry. MG może zadecydować w danym momencie o skróceniu czasu odpoczynku.

 
Zbiór zasad
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: