Szybkie Menu

Zobacz posty bez odpowiedzi
Brak nowych postów
Pokłóciłeś się z nieznajomym w metrze tak, że i po dziesięciu latach o tym pamiętasz? Wspólnie z kolegami w szkole dręczyliście psa lub okradliście sklep? Pobiłeś kogoś albo ciebie pobito? Brałeś z kilkoma innymi imbecylami udział w zakazanym koncercie neometalowego zespołu sławiącego w tekstach jegrów? Oto i łącza, po których może na ciebie przeskoczyć klątwa, pasożyt umysłu, robak duszy.

Relacje

26 postów
9 tematów
Kowal
Czw Wrz 06, 2018 8:00 am
Filip Stachowiak Zobacz ostatni post
avatar
Brak nowych postów
Esemes pojawił się w bardzo niedogodnym dla Roberta momencie. Jak zwykle przy tej okazji powietrze zamigotało lekko, potem niewidzialne skrzypce zagrały ci-chutką melodyjkę i wokół zapachniało wanilią. Esemes zmaterializował się jakieś trzydzieści centymetrów nad powierzchnią blatu. Zamachał malutkimi rączkami, pisnął cichutko: „Cholera!” i grzmotnął na blat stołu tak ciężko, jak tylko może to zrobić istota niematerialna.

Komunikacja

18 postów
11 tematów
Skrzynka p...
Czw Wrz 06, 2018 8:02 am
Filip Stachowiak Zobacz ostatni post
avatar
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane

Forum oparte jest na cyklu Ostatnia Rzeczpospolita© autorstwa Tomasza Kołodziejczaka. W opisach dzałów oraz tematach organizacyjnych użyto cytatów pochodzących z w/w serii. Rysunki użyte przy tworzeniu szaty graficznej zostały stworzone przez Jakuba Rozalskiego. Wygląd forum zawdzięczamy shappiE - dziękujemy!